Компанія Daikin Applied Europe заявила по використання близько 400,000кг переробленого холодоагенту R134a на рік на своєму заводі з виробництва теплових насосів та чилерів у м.Чеккіна біля Риму.

Компанія оголосила про приєднання до програми кругової економки Daikin Loop наприкінці минулого року. Вперше програма була запущена компанією Daikin Europe у 2019 році з використанням холодоагенту R410A на своєму заводі з виробництва систем VRV в Остенде.

Тепер ця програма розширилась і на холодоагент R134a – зібраний фреон переробляється відповідно до міжнародного стандарту AHRI700 до понад 99.5% чистоти.

Програма забезпечує постійну наявність холодоагенту R134a, виключає його екологічно та економічно витратне руйнування наприкінці строку служби. До того ж як відновлений продукт він не враховується в європейській системі квот фторовмісних газів.

“Компанія тепер використовує регенерований холодоагент в семи моделях теплових насосів та чилерів, що значно знизить негативний вплив на екологію нашої компанії та наших клієнтів”, ­– говорить керівник відділу розробок компанії Daikin Applied UK Джеймс Хенлі (James Henley).

Програма охоплює інверторні гвинтові чилери EWAD-TZ з повітряним охолодженням, гвинтові чилери з фіксованою швидкістю EWAD-T-, багатоцільові інверторні гвинтові чилери EWYD-4Z B, інверторні гвинтові теплові насоси EWYD-BZ, інверторні гвинтові чилери EWWD-VZ з водяним охолодженням, безмасляні відцентрові чилери EWWD-DZ та відцентрові чилери  DWSC/DWDC.