ЯПОНІЯ: Daikin повідомила про чистий обсяг продажів у 3 981 578 мільйонів ієн (29 487 мільйонів доларів) за рік до 31 березня, що на 28,1% більше, ніж минулого року.

Операційний прибуток склав 377 032 мільйони ієн (2 791 мільйон доларів США), що на 19,2% більше, ніж у минулому році, а чистий прибуток зріс на 18,4% до 257 754 мільйонів ієн (1 908 мільйонів фунтів стерлінгів).

Продажі підрозділу кондиціонерів і холодильних установок, на частку якого припадає трохи більше 90% бізнесу компанії, зросли на 28,3%.

Незважаючи на зростання, на світові ринки вплинула низка факторів, включаючи триваючі блокування в Китаї, що вплинули на поставки, війна в Україні та зростання цін на енергоносії. Особливо це стосується Європи, хоча продажі в регіоні в цілому значно перевищили показники минулого року, в основному завдяки збільшенню продажів теплових насосів.

В інших країнах продажі побутових кондиціонерів в Америці були описані як «мляві», тоді як у другій половині року продажі знизилися в більшості країн Азії/Океанії. Це не враховуючи Індію, яка зберегла високі продажі завдяки економічному зростанню.

На Близькому Сході та в Африці продажі значно зросли порівняно з минулим роком завдяки збільшенню продажів в ОАЕ, Саудівській Аравії та Єгипті. Місцеве виробництво допомогло розширити продажі комерційних кондиціонерів у Туреччині, хоча після землетрусу відбулося тимчасове уповільнення економічної діяльності.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-sees-sales-rise-28/