Епідемія Covid-19 була названа основною причиною падіння продажів компанії Daikin на 9% з 1354.2 млрд. ієн ($13 млрд.) до 1229.2 млрд. ієн ($11.9 млрд.) за перше півріччя до кінця вересня цього року.

Однак, результати продажів у першій половині року виявились на 2% краще за прогнози. Так само й операційний дохід знизився на 22% до 131.6млрд. ієн ($1.27 млрд.), але це на 9% вище за прогнозовані показники.

Продажі систем кондиціонування, які складають понад 90% діяльності компанії, знизились на 8% до 1131.7 млрд ієн. Продажі в основному розширились на продукцію побутового призначення, де зростає інтерес до високої якості повітря та вентиляції.

Попит на побутові кондиціонери в Японії перевищив показники минулого року завдяки хорошій погоді, відкладеному попиту та спеціальним виплатам готівкою.

На продажі в Америках вплинуло тимчасове закриття виробничого комплексу Daikin у США, що призвело до падіння загального обсягу продаж в регіоні порівняно з попереднім роком.

Продажі у Китаї в другому кварталі перевищили показники 2019 року, але продажі за півріччя знизились через обмеження, спричинені Covid-19 у квітні та травні.

В Європі попит сфокусувався на побутових кондиціонерах та почав відновлюватись після скасування карантину. Показники продажів були на рівні з минулим фінансовим роком. На Близькому Сході на продажі вплинуло падіння цін на нафту разом з Covid-19 та девальвацією валюти.

 

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-sales-down-9-due-to-covid-19/