Велика Британія: продукти та технології теплових насосів Daikin були продемонстровані в новому виставковому залі з низьким вмістом вуглецю та навчальному центрі, відкритому James Hargreaves Plumbing Supplies у штаб-квартирі Бернлі.

Започаткований минулого тижня членом парламенту Бернлі Ентоні Хіггінботамом, Центр Джеймса Харгрівза з низьким вмістом вуглецю призначений для навчання, оновлення та підтримки інженерів з опалення, монтажу та сантехніки по всій країні.

Daikin Green Home Center на місці демонструє широкий асортимент продукції компанії з низьким вмістом вуглецю. Спеціально побудована навчальна кімната була розроблена, щоб дати монтажникам можливість отримати навички та знання, необхідні для того, щоб бути частиною низьковуглецевого майбутнього Великобританії, включно з повітряними тепловими насосами для дому, енергоефективністю для домашнього опалення, правилами водопостачання, “тепла підлога”  та проектування системи.

«Можливість вивчити й обговорити технології теплових насосів і суттєву економію коштів, які вони пропонують, є життєво важливою, як і знати, що їх встановлюватиме висококваліфікований професіонал – і саме це суть наших стійких домашніх центрів», – прокоментував Ян. Беван, комерційний директор Daikin у Великій Британії з питань опалення та відновлюваної енергії.

https://www.coolingpost.com/uk-news/daikin-showcase-at-burnley-plumbers-merchant/