БЕЛЬГІЯ: Daikin Europe запускає нову полівалентну систему охолодження та обігріву для промислового та комерційного застосування.

Працюючи з холодоагентом R513A, полівалентний блок Daikin EWYS-4Z оснащений одногвинтовими компресорами Daikin із частотним приводом і змінним співвідношенням об’єму.

R513A — це негорюча суміш класу A1 R134a та R1234yf з GWP близько 630.

Доступні моделі потужністю від 400 кВт до 800 кВт в режимі охолодження та обігріву. Також доступна конфігурація зі зниженим рівнем шуму, що забезпечує поглинання шуму завдяки меншій швидкості вентилятора та спеціально розробленій звукоізоляційній камері компресора.

Покращена ізоляція на трубах холодоагенту та спеціальні з’єднання на всмоктуванні компресора значно зменшують передачу вібрації.

Основні параметри:

Загальний коефіцієнт енергоефективності до 7,89,

Робочі температури від -18°C до +50°C температури навколишнього середовища,

Діапазон температур охолодженої води від -8°C (з сумішшю вода/гліколь) до +20°C,

Діапазон температур опалювальної води від +30°C до +60°C.

EWYS-4Z оснащений двома кожухотрубними теплообмінниками з боку води. Один завжди працює як випарник (холодний теплообмінник), а інший як конденсатор (гарячий теплообмінник). Змійовики з мідно-алюмінієвими ребрами та трубками використовуються для розсіювання надлишку енергії охолодження або нагріву.

Завдяки такій конструкції полівалентний блок Daikin може одночасно задовольняти потреби в охолодженні та обігріві, дотримуючись двох установок одночасно протягом усього року, адаптуючись до мінливих кліматичних умов.

На відміну від реверсивних теплових насосів, він не вимагає сезонного перемикання і може незалежно контролювати два контури холодоагенту, виходячи з фактичної потреби в охолодженні та опаленні.

https://www.coolingpost.com/products/daikin-polyvalent-unit-on-r513a/