“Зелена” Європа стала на крок ближчою. Після розробки екологічної програми Green Deal Євросоюз починає її впровадження через план дій “Fit for 55”. План дій ‘Fit for 55’ спрямований на те, щоб направити ЄС на курс до скорочення викидів парникових газів на 55% до 2030 року та досягнення нульового рівня викидів до 2050 року. Як лідер на ринку теплових насосів компанія Daikin, яка має намір стати вуглецево-нейтральною у всьому світі до 2050 року, не тільки підтримує цей план, але й випереджає його, представивши свою 4-етапну інструкцію для успішного його виконання та декарбонізації опалювального сектору. План “Fit for 55” повністю узгоджується з цією інструкцією та переслідує ті ж цілі – зробити Європу більш екологічно сприятливою, на практиці.

Представлений 14 липня 2021 року план “Fit for 55” – це амбіційний план Єврокомісії з практичного застосування стратегії декарбонізації на спрямування ЄС на шлях скорочення викидів парникових газів на 55% до 2030 року. Ця директива наполягає на тому, що політика, спрямована на підвищення енергоефективності та перехід від опалення на викопних видах палива до відновлюваних джерел енергії, є обов’язковою.

Масштабна програма Green Deal охоплює відновлювані джерела енергії, енергоефективність будівель, землекористування, оподаткування енергоресурсів та торгівлю квотами на викиди. Технологія теплових насосів буде інструментом для декарбонізації європейських домів, прийнятною альтернативою новим домам та заміною для бойлерів на викопних видах палива. Для досягнення цілей програми Green Deal компанія Daikin представила 4-етапну інструкцію для декарбонізації домів, щоб допомогти європейцям стати першопрохідцями у боротьбі зі зміною клімату.

Патрік Кромбе (Patrick Crombez), генеральний директор підрозділу Опалювальних систем та відновлюваних джерел енергії в компанії Daikin: “Ми вітаємо план “Fit for 55″ з великим ентузіазмом. Він дозволяє чітко застосувати на практиці бачення програми Green Deal. Цим кроком компанія Daikin зміцнює свою місію, яка полягає в тому, щоб зробити теплові насоси доступними для всіх домогосподарств”.

Чотири мети плану “Fit for 55” для ринка теплових насосів та 4-етапна інструкція логічно взаємопов’язані. Третя мета плану спрямована на те, щоб привести громадян до ефективних та відновлюваних рішень по опаленню та охолодженню для їх будівель, є прямим продовженням першого етапу інструкції Daikin, який присвячений удосконаленню будівельних норм з використання енергії. Більш того, підвищення “відсотку заміни систем”, який є дуже важливим для опалювального сектору в плані досягнення цілей з декарбонізації, також відображений і у плані “Fit for 55“. В першу чергу цілі плану спрямовані на стимулювання відходу від викопних видів палива та заохочення технологій, які є і ефективними, і використовують відновлювані джерела енергії, розкриваючи весь потенціал теплових насосів.

І, насамкінець, останні етапи інструкції Daikin відповідають останнім цілям європейського плану дій: припинення пільг для користувачів викопних видів палива шляхом перегляду цін на енергоносії, що також допоможе зробити опалювальні рішення на відновлюваних видах палива стандартом для заміни старих систем. “Подібність нашої інструкції та ного європейського плану просто ідеальна. Це демонструє, що окрім зобов’язань та гучних слів компанія Daikin продовжує боротись щодня, щоб покращити якість життя громадян, та зберегти при цьому планету. Ми продовжимо спрямовувати громадян та підтримувати монтажників опалювальних систем, разом з Європейським Союзом, у битві за екологічно сприятливі опалювальні рішення”, – говорить Патрік Кромбе.

https://www.daikin.eu/en_us/press-releases/fit-for-55-package-an-action-plan-that-fits-perfectly-with-daikins-renewable-heating-operations.html