Компанія Daikin Transport Refrigeration, філіал компанії Daikin Industries Limited, світового лідера, що представлений у понад 150 країнах світу та формує майбутнє систем опалення, кондиціонування, вентиляції та охолодження, представляє перший транспортний холодильний блок під брендом Daikin.

Група компаній Daikin Group визнана у всьому світі за свій новаторський підхід до розробки продукції та неперевершену якість і різнобічність своїх рішень. З моменту придбання компанії Zanotti у 2016 році компанія Daikin зробила цілий ряд кроків для свого розширення на ринку, та ця презентація на виставці Solutrans стане найновішою подією після оголошення наприкінці 2020 року про вихід Zanotti на ринки Бельгії, Франції, Німеччини, Нідерландів та Центрально-Східної Європи.

Еврен Акчора (Evren Akçora), керівник у підрозділі Transport Refrigeration Daikin Europe, говорить: “Ми з нетерпінням хочемо поділитись новиною на виставці Solutrans, одній з найважливіших виставок комерційного транспорту у Європі. Компанія Daikin зробила дещо нове у цій галузі промисловості, базуючись на майже сторічному досвіді у галузі холодильного ланцюгу. Ми консультувались з нашими клієнтами, аналізували тенденції ринку та нормативну базу і розробили нове рішення, яке очолить цю галузь та допоможе нашим клієнтам на шляху у майбутнє. Наше рішення забезпечить кращу енергоефективність, сумісність з різними джерелами енергії (дизель та електро), високу продуктивність керування транспортом та вантажами, скрізь і в будь-який час, скорочення обсягів робіт із сервісного обслуговування та зниження сукупної вартості володіння. Приходьте на наш стенд на Solutrans та переконайтеся у всьому самі, а якщо не зможете, то дивіться презентацію на LinkedIn”.

 

https://www.daikin.eu/en_us/press-releases.html#!?s=recent&offset=0&language=en