Компанія Daikin France виконала постачання першої у країні ОВіК системи за програмою збирання та повторного використання холодоагенту Loop (L∞P).

Під час ремонту офісної будівлі для ріелтерської компанії Perial Asset Management у паризькому передмісті Було́нь-Біянку́р було виконано збирання холодоагенту R410A зі старої системи VRV, який потім було регенеровано та використано у новій системі VRV.

Компанія Perial AM керує різноманітною нерухомістю, в основному розташованою у Франції та все більше у Європі. Компанія прагне скоротити споживання енергії та води в рамках процесу вдосконалення свого бізнесу за підтримки спеціалістів зі сталого розвитку, в число яких входять внутрішні та зовнішні аудитори.

Побудована у 1990-х роках будівля площею 4200м² нараховує вісім поверхів. Після спільного вивчення проекту спеціалістами компанії Perial, інженерної компанії BET ID Fluides, монтажної компанії Semeru та Daikin було вирішено встановити вісім нових теплових насосів Loop by Daikin VRV для перших трьох поверхів будівлі.

Першим кроком було збирання та утилізація холодоагенту R410A зі старих VRV блоків для використання в якості дозаправки нової системи. У всій системі з восьми нових теплових насосів Loop by Daikin VRV використано 156кг регенерованого холодоагенту.

Щоб ще більше сприяти досягненню цілей з повторного використання, робочі частини зі старих блоків зберігаються на об’єкті у підземному паркінгу будівлі. Їх можна буде використати в якості заміни для старої працюючої системи на поверхах з четвертого по восьмий. Все це, окрім іншого, допомогло компанії отримати сертифікат BREEAM In-Use.

Програма Loop була запущена у 2019 році у всіх країнах ЄС, Великобританії, Боснії та Герцеговині, Сербії, Чорногорії, Косово, Албанії, Північній Македонії, Ісландії, Норвегії та Швейцарії.