ЯПОНІЯ: Опитування, проведене Daikin, показало, що більшість японських споживачів не знають, як ефективно використовувати кондиціонери, тому вони не вмикали їх під час нещодавньої спеки.

Опитування проводилося серед 527 чоловіків і жінок віком від 20 до 59 років у середині червня, коли максимальна температура в Токіо перевищувала 30°C. Близько 70% заявили, що утримаються від використання кондиціонерів через зростання вартості електроенергії.

Також було виявлено, що 59,2% людей неправильно розуміють, як економити енергію за допомогою кондиціонерів. Поширені помилки включали роботу кондиціонера з мінімальною можливою кількістю повітря, часте вимикання кондиціонера та, що неймовірно, накриття зовнішнього блоку.

Daikin стверджує, що через те, як працюють кондиціонери, будь-яка з цих дій може легко призвести до збільшення споживання енергії.

Те саме опитування, яке, ймовірно, дасть подібні результати в будь-якій точці світу, також показало, що велика кількість споживачів не знають, як працюють кондиціонери. Майже 50% зізналися, що не знали, що кондиціонер охолоджує приміщення, відводячи тепло з приміщення назовні.

Daikin стверджує, що, хоча в Японії кондиціонери споживають більшість електроенергії в домашніх умовах у години пік, їх невикористання може призвести до теплового удару. Він радить правильно користуватися кондиціонером, а для економії енергії важливо розуміти принцип роботи кондиціонерів.

Веб-сайт Daikin Japan тепер містить інформацію для широкого загалу, яка пояснює, як працюють кондиціонери та як заощаджувати енергію.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-survey-reveals-lack-of-ac-understanding/