Міжнародна група Shecco, що займається просуванням природних холодоагентів, та Датський Технологічний Інститут проведуть дводенну онлайн-конференцію для обговорення ролі природних холодоагентів у майбутньому галузі кондиціонування повітря.

Організатори обіцяють багато актуальних тем та технічних семінарів з відомими експертами галузі.

“Мотивацією для проведення такого заходу стало зростання популярності природних холодоагентів у секторі кондиціонування повітря”, – говорить Марк Шассеро (Marc Chasserot), генеральний директор Shecco. “Незважаючи на те, що це тільки початкова стадія, є достатньо тем, доповідачів та зацікавленості для цього заходу, який покаже вже існуючі рішення, а також майбутнє цього напряму”.

Ключовим спікером на конференції буде Іан Кемпбел (Iain Campbell), старший науковий співробітник інституту Rocky Mountain, однієї з організацій, які стоять за премією Global Cooling Prize та її підтримкою ефективних та екологічно сприятливих технологій для побутового сектору.

В перший день заходу буде також розглянуто тенденції ринку, погляд з боку Данії, обговорення політики нормативних вимог (теперішніх та майбутніх), а також питання пільг на основі теми “Чисте Охолодження”.

Другий день буде більше присвячений технічним питанням, починаючи з виступу ключового спікера, за чим буде обговорення майбутніх можливостей для “природних” холодоагентів у ОВіК секторі. Технічні семінари будуть також сфокусовані на застосуванні у великомасштабних системах кондиціонування, а також у менш габаритних системах.

Конференція буде проводитись 23-24 червня. Подальша інформація та реєстрація за цим посиланням.

https://www.coolingpost.com/world-news/exploring-the-future-for-naturals-in-air-conditioning/