Минулого тижня на виставці Euroshop в Німеччині компанія Daikin представила комерційну холодильну систему Conveni-Pack, яка використовує CO2 в якості холодоагенту.

Система Conveni-Pack, доступна в Японії з початку 2000 року і представлена ​​в Європі в 2006 році, об’єднує в собі технології заморозки, охолодження та енергоефективного кондиціонування теплового насоса для використання в продовольчих магазинах.

Версія системи, що працює на CO2, зараз проходить тестування в головному офісі Daikin Europe в Остенде спільно з філіями в Німеччині та Іспанії. Випробування частково фінансуються за програмою ЄС Natural HVACR 4 LIFE.

У новій системі використовується swing-компресор Daikin, спеціально розроблений під холодоагент CO2. Представники компанії заявляють, що він збільшить енергоефективність системи Conveni-Pack на 5-15% при номінальних робочих умовах. Термін служби такого компресора значно вище завдяки низькій температурі нагнітання (максимум 100 ° C) і більше точному регулюванню температури масла.

Нова система Conveni-Pack також забезпечує економію енергії в порівнянні зі звичайною системою завдяки використанню бесщеточний інверторних двигунів постійного струму, ефективному регулюванню тиску, двоступеневої компресії, мінімальних втрат під час розморожування, а також сезонної рекуперації тепла.

Зовнішній блок можна встановити на 35м вище або на 10м нижче рівня землі і на відстані до 130м від внутрішніх блоків – додатковими перевагами є нізкошумних робота системи і можливість установки всередині приміщення.

Завдяки поєднанню функцій охолодження, кондиціонування, опалення і вентиляції в одній системі, Conveni-Pack вимагає на 40% менше площі для її установки.

https://www.coolingpost.com/features/daikin-co2-conveni-pack-uses-new-swing-compressor/