Технологія та дизайн об’єднались в новому підлоговому блоці Daikin Perfera FVXM-A, щоб створити ідеальний клімат у вашій оселі на весь рік. Завдяки унікальним функціям новий блок Perfera забезпечує опалення та охолодження – максимум комфорту та продуктивності.

Зручний у використанні та монтажі компактний підлоговий блок Perfera FVXM-A забезпечує максимальну продуктивність та енергоефективність, до A++ в режимі опалення та A+++ в режимі охолодження. Його елегантний дизайн и плавні лінії добре впишуться в будь який інтер’єр.

Майже безшумний під час роботи новий блок Perfera FVXM-A з технологією чистого повітря та інтелектуальним керуванням, яке тепер включає в себе нові голосові команди, працює над повсякденними потребами хазяїна дому, не порушуючи при цьому спокій та тишу у приміщенні. Нові функції посиленого підігріву та обдування створюють відчуття затишку при будь-якій погоді.

Тиха ефективність

Новий блок Perfera FVXM-A вписується в оточуюче середовище та ефективно виконує свою роботу. Практичний та елегантний новий внутрішній блок оснащений стильною та інформативною передньою панеллю. Підсвічування на блоці (Daikin eye) змінює свій колір в залежності від статусу роботи, а за необхідності можна змінити його яскравість або зовсім відключити. Турбо-вентилятор підтримує постійну температуру в приміщенні практично без шуму. Блок Perfera FVXM-A також має нічний режим, який автоматично знижує температуру на 2˚C в режимі опалення та підвищує на 0.5˚C в режимі охолодження, забезпечуючи спокійний сон.

Зимній комфорт

Всі люблять відчувати затишок і тепло, коли на вулиці холодно. Новий блок Perfera FVXM-A розроблений з акцентом на обігрів. Три нові функції допоможуть вам створити відчуття комфорту.

Автоматична функція Heat boost дозволяє швидше нагріти приміщення після запуску системи – задана температура досягається на 14% швидше, ніж у звичайного кондиціонера.

Функція Heat plus створює відчуття комфорту завдяки імітуванню інфрачервоного опалення, яке вимикається через 30 хвилин роботи.

Також новою для блоків Perfera стала функція підігріву підлоги, яка оптимізує конвекцію, розподіляючи тепле повітря з нижньої частини блоку, завдяки чому ваші ноги будуть знаходитись у теплі.

Як і у попередніх версіях в новій системі Perfera FVXM-A використовується унікальна технологія подвійного потоку від Daikin, яка легко налаштовується на пульті керування та забезпечує рівномірне розподілення повітря по кімнаті. Широка верхня заслінка блоку Perfera дозволяє направляти тепле або холодне повітря у потрібному напрямку.

Всі разом ці функції дозволяють блоку Perfera FVXM-A досягати високого рівня енергоефективності, створюючи при цьому приємний мікроклімат.

Ковток свіжого повітря

Технологія Daikin Flash Streamer разом з титано-апатитовим дезодоруючим фільтром забезпечує чисте повітря та здорову атмосферу в приміщенні, захищаючи вас від часток пилу та алергенів.

Контроль в руках користувача

Керувати новою системою Perfera FVXM-A можна за допомогою інфрачервоного пульта, що постачається з блоком, або через додаток на смартфоні. Використовуючи нову функцію голосового керування можна легко активувати налаштування системи через Amazon Alexa або Google Assistant з будь-якої кімнати.

Свобода для монтажників

Компактні розміри системи дозволяють легко встановити зовнішній блок на даху, терасі або біля зовнішньої стіни. Блоки Perfera FVXM-A можна використовувати в одноблочній конфігурації, коли один внутрішній блок підключений до одного зовнішнього, або у багатоблочній системі, коли до трьох внутрішніх блоків можна підключити до одного зовнішнього.

Діапазон потужностей блоків було розширено до 4 класів – 20, 25, 35 та 50. Блоки Perfera FVXM-A також добре підходять для регіонів з холодним кліматом до -25C.

З думкою про майбутнє

Блоки Perfera FVXM-A представляють собою найновіше рішення для опалення дому в лінійці Daikin Bluevolution. Система працює на холодоагенті R-32 та відповідає як поточним, так і майбутнім нормам з фторовмісних газів.

Більше інформації про новий блок Perfera FVXM-A можна дізнатись на сайті www.daikin.eu