Компанія Daikin Applied повідомила про зміни в тому, як вона надаватиме користувачам свої провідні технології, послуги та клієнтську підтримку у південно-східному та північно-східному регіонах США, а також у приморських провінціях Канади.

Для початку компанія Air Conditioning Equipment Sales (ACES) тепер є представником компанії з прикладних систем та запасних частин до них у районах Чесапік та Роанок у Вірджинії.

Незважаючи на те, що представляти Daikin для компанії ACES – це щось нове, компанія є одним зі старожилів галузі. Вона обслуговує клієнтів у Вірджинії майже 50 років, надаючи технології опалення та охолодження, а також підтримку кращих технічних спеціалістів регіону.

Компанії у східній та західній частинах штату тепер отримають усі переваги цього досвіду у поєднанні з інноваціями Daikin. У них буде надійний радник, який проведе їх через весь життєвий цикл їх комерційних ОВіК систем.

Також у вересні 2020 року компанія ACES створила стратегічний альянс з компанією Havtech, авторизованим представником Daikin Applied на Балтиморсько-Вашингтонській метрополійній території, включно з Північною Вірджинією.

Окрім цього офіс прямих продажів Daikin тепер є єдиним центром комерційних та промислових ОВіК рішень для Південної Алабами та північно-західної частини Флориди (Florida Panhandle). Компанія Daikin за останні десять років встановила стандарти надання послуг в регіоні, допомагаючи клієнтам підтримувати роботу їх об’єктів в найкращих умовах. З початку квітня тут також представляють системи опалення та охолодження, керування та запасні частини.

У Канаді компанія Emco Corp. буде представляти обладнання та запасні частини Daikin у провінціях Нью-Брансуік, Нова Шотландія та острів Принца Едуарда.

Компанія Emco є одним з найбільших канадських дистриб’юторів продукції для будівельної промисловості. Вона вже багато років продає продукцію Daikin побутової серії. Щоб збагатити свій досвід та забезпечити додаткову підтримку консультантам та підрядникам, компанія винайняла технічних спеціалістів з усього світу, щоб проектувати та постачати прикладні системи, а також системи VRV.

“Наша мета – допомагати нашим клієнтам процвітати”, – говорить Джефф Дріс (Jeff Drees), виконавчий віце-президент компанії Daikin Applied. “Ми постійно оцінюємо можливості, щоб дотримуватись цієї мети. Співпраця з ACES та Emco, а також розширення діяльності нашого офісу продажів дозволяють нам досягти найкращого результату та отримати новий досвід”.

https://www.daikinapplied.com/news/in-the-news/daikin-applied-strengthens-customer-service-and-support-in-the-mid-atlantic-southeast-and-canadian-maritimes