Конвектор Daikin Altherma HPC став одним з переможців конкурсу Red Dot Design Award 2020. Цей блок став переможцем у категорії Дизайн продукту: технології опалення та кондиціонування повітря. Він поєднує у собі опалення та охолодження, та просто замінює застарілі радіатори. Дизайн конвектора Daikin Altherma HPC піддався вражаючим змінам менш ніж за 10 років та отримав сучасний зовнішній вигляд. Завдяки такому витонченому дизайну конвектори Daikin чудово впишуться в інтер’єр будинків майбутнього.

Daikin Altherma HPC – це не просто звичайний конвектор, він комбінується з тепловими насосами, які можуть забезпечувати опалення та охолодження в залежності від потреби. Ці блоки також сумісні з трубами підлогового опалення та можуть замінити застарілі радіатори. Нагороду за дизайн отримав блок підлогового типу Daikin Altherma HPC, але є також і настінні блоки, а також версія для прихованого монтажу, завдяки чому система легко вписується в будь-який інтер’єр. Глибина блока всього 135 мм дозволяє вписати його у інтер’єр  будинку та квартири.

Інноваційний зовнішній вигляд та сучасний дизайн блоку стали важливими факторами, які вплинули на отримання нагороди Red Dot Design Award 2020. У відповідь на потреби своїх клієнтів компанія Daikin менш ніж за 10 років перетворила конвектор Altherma HPC на систему, яка не тільки зручна у використанні, але й має вишуканий та сучасний дизайн.

Патрик Кромбе (Patrick Crombez), генеральний директор департаменту Опалення та відновлюваних джерел енергії у компанії Daikin Europe, каже: “Це велика честь для нас отримати нагороду Red Dot Award: Product Design 2020. Ми хочемо зробити наші теплові насоси не тільки зручними для монтажу та використання, але й приємними зовні. Вони легко впишуться у будь-який будинок чи квартиру. Це стосується і наших конвекторів, які також стануть частиною дизайну будинків майбутнього та будуть працювати ефективно, вигідно та безпечно. Заради екологічних потреб майбутнього ми вважаємо, що кожному європейському будинку потрібен тепловий насос, і ми усе зробимо для того, щоб це так і було. Наші зусилля зі створення сучасного дизайну та екологічно безпечного вибору винагороджено цією перемогою ”.

Red Dot Design Award – міжнародний конкурс у галузі дизайну, вперше проведений у 1955 році. Переможців обирають у трьох категоріях – Дизайн продукту, Бренди и Комунікація, Концепція дизайну. Продукцію переможців демонструють у музеї Red Dot Design Museum в Ессені (Німеччина). Цього року на участь у конкурсі було зареєстровано 6500 продуктів з 60 країн в категорії Дизайн продукту. Переможців обрає журі з 36 осіб з різних країн. Одним з переможців і став конвектор Daikin Altherma HPC. З 2018 року компанія Daikin щороку перемагає у категорії систем опалення. Згідно з заявою журі Red Dot Award, через поточну ситуацію церемонія нагородження 22 червня в Ессені може не відбутись, але поки вона досі є у календарному плані.

https://www.daikin.eu/en_us/press-releases/Daikin-Altherma-HPC-won-the-Red-Dot-Award-2020.html