Компанія Daikin Europe отримала нагороду Foreign Investment of the Year Trophy (Закордонні інвестиції року) від фламандської агенції Flanders Investment and Trade (FIT). 

Ця нагорода від FIT була вручена компанії Daikin за її фінансові внески у розвиток Фландрії та Європи, підкріплені сумою €140 млн. для науково-дослідницького центру компанії у Генті.

Церемонія вручення нагороди Foreign Investment Trophy організовується щороку агенцією Flanders Investment and Trade, щоб представити іноземні компанії, які роблять значний внесок у розвиток Фландрії. Раніше у 2019 році компанія Daikin Europe отримала нагороду Lifetime Achievement Trophy, а у 2017 році вона була номінантом нагороди Foreign Investment of the Year Trophy.

Інвестування науково-дослідницького центру (EDC) проводилось у рамках плану розвитку компанії Fusion 2025, спрямованого на те, щоб зайняти позицію лідера у галузі екологічно сприятливих рішень для опалення та охолодження повітря.

У компанії Daikin довга історія інвестування у фламандському регіоні, яка почалась ще у 1973 році, коли японська компанія відкрила свій перший виробничий об’єкт в Остенде. Сьогодні цей об’єкт є головним офісом компанії з понад 2000 співробітників, який працює на Європу, Близький Схід та Африку. 

Місце будівництва нового науково-дослідницького центру Daikin у Генті

Новий центр побудують на території Технологічного Парку у Генті (Бельгія), та роботу свою він розпочне до 2024 року. В новій будівлі будуть працювати всі працівники науково-дослідницьких відділів Daikin у Бельгії, де вони зможуть тісно співпрацювати з Університетом Генту. 

Ми хочемо створити перспективне та надихаюче робоче середовище, відкрите для спільної праці. Наші інновації в галузі систем опалення стали результатом розробок технологій теплових насосів у поєднанні з Інтернетом Речей та Штучним Інтелектом”, – говорить Лорен Ван Турно (Laurent Van Thournout), заступник генерального директора Науково-дослідницького центру, – “і таке поєднання забезпечує можливості для розробки нових бізнес моделей. З цієї причини один поверх нового центру буде присвячено стартапам та супутній продукції, які зможуть скористатись перевагою концентрації ноу-хау та професійного досвіду.”