Європейську виставку систем кондиціонування, охолодження та опалення Mostra Convegno Expocomfort (MCE 2020), яку раніше перенесли на вересень, офіційно скасовано.

Спочатку виставка, яка проводилась кожні два роки у Мілані у виставковому центрі Fiera Milano, була запланована на 17-20 березня, але через коронавірус її було перенесено на вересень.

При першому переносі дати проведення у лютому організатори Reed Exhibitions вважали, що вересень буде зручним для проведення виставки, але постійні проблеми з вірусом не дають можливості провести її навіть в цей час.

Оскільки MCE 2020 відмінили, наступна виставка Mostra Convegno буде проводитись 8-11 березня 2022 року.

Під час оголошення про скасування виставки генеральний директор Reed Exhibitions Italia Массіміліано П’єріні (Massimiliano Pierini) сказав: “За останні три місяці ми постійно проводили моніторинг урядових указів та регіональних розпоряджень, щоб розробити план заходів безпеки для усіх відвідувачів MCE у вересні”.

Організатор говорить, що вони намагались врахувати можливий вплив кризи на сектор та оцінити, чи можна буде провести захід, який відповідає бізнес-потребам учасників виставки.

“Через діючі національні та регіональні укази, які не гарантують можливості відновлення виставкової діяльності найближчим часом, а також численні обмеження у пересуванні по всьому світу, нажаль, вересень також не буде прийнятним варіантом”.

https://www.coolingpost.com/world-news/septembers-mce-2020-is-now-cancelled/