ЯПОНІЯ/ВЕЛИКОБРИТАНІЯ: Члени Керівної групи Великого Манчестера Японії, включаючи представників уряду Великобританії та міської ради Манчестера, відвідали Центр технологічних інновацій Daikin в Осаці, щоб підтвердити плани декарбонізації.

Daikin UK та Greater Manchester Combined Authority (GMCA) працюють разом більше десяти років, щоб досягти мети Великого Манчестера стати вуглецево-нейтральним до 2038 року. Цей візит є частиною місії Daikin UK щодо прискорення декарбонізації Великого Манчестера у партнерстві з GMCA.

Daikin Technology Innovation Center спеціалізується на розробці інноваційних технологій відновлюваної енергетики. База зосереджена на основних технологіях Daikin, включаючи теплові насоси, інвертори енергії та фторхімічні технології, одночасно інтегруючи їх із системами керування та сенсорними технологіями.

До списку делегатів увійшли мер Великого Манчестера Енді Бернхем, голова міської ради Манчестера Бев Крейг і торговельний представник Великобританії в Японії Грег Кларк. Під час чотириденного візиту їх супроводжують комерційний менеджер Daikin у Великобританії Ієн Беван, доктор медичних наук Хіроясу Ісікава та керівник проекту Рейчел МакКрістал.

На початку цього року компанія Daikin UK підписала знаковий меморандум з GMCA щодо створення регіону як зони інновацій для нових технологій і послуг з нульовим рівнем викидів з метою збільшення інвестицій і створення робочих місць у місті-регіоні.

Зараз компанія Daikin випробовує заходи з модернізації та технології опалення з низьким вмістом вуглецю, включаючи встановлення до 1000 повітряних теплових насосів у Великому Манчестері до 2025 року.

Встановлення здійснюється акредитованими установниками через мережу центрів Sustainable Home Centers у регіоні.

«Великий Манчестер має захоплююче бачення зробити місто вуглецево-нейтральним до 2038 року та прагне розсунути нові межі на шляху до декарбонізації», — сказав Ян Беван. «Ця делегація стане захоплюючим обміном ідеями та планами, які принесуть користь жителям Великого Манчестера — і, сподіваємося, ширшої Британії — на довгі роки».

https://www.coolingpost.com/world-news/manchester-delegation-visits-daikin-tech-centre/