Компанія Daikin Industries, Ltd. надала допомогу у вигляді 200 кисневих концентраторів для лікарень Індії, де нестача медичного кисню через спалахи COVID-19 стала критичною проблемою.

Компанія Daikin вирішила подарувати кисневі концентратори з надією допомогти знизити навантаження на місцеву систему охорони здоров’я та врятувати якомога більше життів.

Кисневі концентратори підтримують дихання людини, витягуючи кисень з повітря, та часто використовуються при домашньому лікуванні під наглядом лікаря.

З кінця травня постачання 200 концентраторів почнеться у громадські та приватні лікарні поблизу заводу компанії в Неемрана (Раджастхан), а також в релігійні заклади, що використовуються урядом як тимчасові медцентри COVID-19.

Компанія Daikin вже понад 20 років розвиває свій бізнес в Індії. Окрім місцевого виробництва кондиціонерів та поставки їх по всій країні, компанія також створила такі громадські ініціативи, як “виробнича школа в японському стилі” для навчання інженерів, які візьмуть в свої руки майбутнє даної галузі в Індії.

Компанія Daikin щиро сподівається, що розповсюдження COVID-19 зупиниться якомога швидше.

https://www.daikin.com/press/2021/210526/