Надійне і енергозберігаюче охолодження харчових продуктів

Спеціаліст по холодильних систем компанія Hubbard Products, Ltd., яка є членом групи компаній Daikin, представила широкий модельний ряд своєї продукції на виставці Euroshop 2020 року, включаючи компресорно-конденсаторний блок на CO2 з ротаційним компресором. Коли справа стосується зберігання продуктів харчування, набольшие вимоги висуваються до безпеки експлуатації, енергоефективності та екологічності. Тому ключем до успіху є високоякісні і надійні системи. Нові компактні блоки потужністю від 1.5 до 24 кВт від Hubbard забезпечать комплексне рішення для охолодження харчових продуктів.

Природний холодоагент CO2 з показником GWP рівним 1 є надзвичайно безпечним для клімату і працює більш ефективно, ніж інші холодоагенти завдяки своїй високій об’ємної холодопродуктивності. Позитивні термодинамічні властивості, такі як низька в’язкість, висока теплопровідність, висока щільність пара і класифікація безпеки A1 як нетоксичний і негорючий холодоагент – все це робить CO2 ідеальним холодоагентом для охолодження харчових продуктів.

Двоступеневий ротаційний компресор був спеціально розроблений для холодоагенту CO2, він забезпечує тиху і енергоефективну роботу системи. У ККБ Hubbard CO2 використовується инверторная технологія, завдяки якій регулюється холодопродуктивність відповідно до реальної потреби, скорочується час запуску системи, що дозволяє швидше досягати необхідної температури і постійно підтримувати її на необхідному рівні. Підтримуючи постійну швидкість обертання інвертор скорочує енергоспоживання на 30% в порівнянні зі звичайною ON / OFF системою.

Системи поставляються готовими до використання, що забезпечує високу швидкість і зручність монтажу. Це дозволяє скоротити витрати на монтаж і ризик неправильної установки. Вбудований маслоотделитель забезпечує високу гнучкість при монтажі і високу надійність експлуатації.

Нові компактні компресорно-конденсаційні блоки Hubbard забезпечують комплексне рішення для надійного охолодження харчової продукції. © Daikin

 

https://www.daikin.eu/en_us/press-releases/hubbard-co-2-condensing-units-with-rotary-compressor.html