БЕЛЬГІЯ: Двоє топ-менеджерів Daikin були нагороджені Командором Ордену Леопольда Королівства Бельгія.

За пропозицією міністра закордонних справ Бельгії, короля Філіпа, король Бельгії присвоїв звання командора Ордену Леопольда Масанорі Тогаве, президенту та генеральному директору Daikin Industries, і Масацугу Мінаке, старшому виконавчому директору Daikin Industries та голові правління. член правління Daikin Europe.

Нагорода для людей, які досягли визначних досягнень у Бельгії, була вручена в посольстві Бельгії в Токіо.

Командорський орден Леопольда — найвищий орден, яким нагороджують іноземних громадян. Раніше орден був вручений голові Daikin Industries Норіюкі Іноуе у 2013 році та Франсу Хорелбеку, почесному старшому раднику Daikin Europe у 2017 році.

Компанія Daikin Europe була заснована в Остенді, Бельгія, в 1972 році і почала виробляти кондиціонери на своєму заводі в Остенді в 1973 році.

Як президент Daikin Тогава приймав рішення щодо розвитку бізнесу на заводі в Остенді та рішення про будівництво нового науково-дослідного центру компанії вартістю 140 мільйонів євро у Генті.

Мінака був удостоєний нагороди за свою роботу в Бельгії протягом майже 30 років. Він зміцнив економічні відносини між Бельгією та Японією за допомогою місцевої ділової діяльності, такої як розробка, виробництво, продаж та обслуговування систем опалення, вентиляції та кондиціювання. Він також отримав визнання за свої зусилля щодо розвитку обміну між Японією та Бельгією за межами компанії як керівник Бельгійсько-японської асоціації та торгової палати та Ніхондзінкай, Японської асоціації Бельгії.

На фото: посол Бельгії в Японії Антуан Еврард з Масанорі Тогава (ліворуч) і Масацугу Мінака (праворуч).

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-executives-receive-belgian-honour/