Компанія Daikin Europe представить нову касету з круговою роздачою для використання з системою CO2 Conveni-Pack для супермаркетів та невеликих магазинів.

Новий блок також поєднує в собі функцію рекуперації тепла з елегантним дизайном та багатьма можливими комбінаціями блоків. Серія FXFN буде доступна в трьох типорозмірах з лютого 2022 року – 5.6кВт, 8кВт та 12.5кВт на охолодження та 6.3кВт, 9кВт та 14кВт на обігрів.

Нова серія FXFN обіцяє бути одним з найбільш компактних внутрішніх блоків Daikin. В ній використовується новий теплообмінник, що складається з двох частин, розроблений спеціально під вимоги технології CO2.

Здатний легко вписатись в будь-яку стелю блок також оснащений звуковою та теплоізоляцією, що забезпечує рівень звукового тиску від 31 до 46дБА.

Повітря у приміщені розподіляється на 360º горизонтально завдяки унікальній технології кругової роздачі. Моторизовані заслінки, що незалежно регулюються, також забезпечують різноманітні варіанти роздачі повітря (2, 3 або 4-сторонній потік), різні кути подачі повітря та коливання повітряних заслінок в автоматичному режимі.

Керування блоком здійснюється через провідний пульт Madoka або Intelligent Touch Manager (ITM).

Також доступний великий вибір різних кольорів стандартних лицьових панелей та панелей з функцією самоочищення. Серед них дизайнерські панелі білого кольору (RAL9010) та чорного (RAL9005), а також стандартні панелі білого кольору (RAL9010) з сірими жалюзі або повністю білі.