Відомий французький дослідницький Інститут Пастера (Institut Pasteur de Lille) підтвердив випробуваннями, що очисники повітря Daikin видаляють понад 99.98% коронавірусу людини HCoV-229E за 2.5 хвилини*.

  • Відповідно до результатів тестів, які проводились у лабораторіях Інституту Пастера очисники повітря Daikin за 2.5 хвилини видаляють понад 99.98% коронавірусу людини HCoV-229E, який відноситься до того ж сімейства, що й SARS-CoV-2, відповідальний за пандемію COVID-19.
  • Дані системи очищення повітря також були визнані на 99.93% ефективними проти вірусу H1N1, який викликає звичайний грип.
  • Це означає, що очисники повітря Daikin є додатковим засобом боротьби з респіраторними захворюваннями. Компактний очисник повітря може значно допомогти знизити ризик передачі респіраторних вірусів.
  • Таке визнання є важливим досягненням на шляху компанії Daikin до позиції найбільшого гравця на ринку систем очищення повітря у Європі, на Близькому Сході та у Африці.

Як фахівець у галузі якості повітря компанія Daikin, яка вже понад 45 років продає очисники повітря, вважає своєю місією створення інноваційних рішень. Очисники повітря та запатентована технологія очищення повітря, що використовується і в іншому обладнання Daikin, давно довели свою ефективність проти забруднення повітря, а також сезонного пилку та вірусів.

Щоб зміцнити довіру до ефективності своєї технології компанія Daikin Europe N.V. довірила французькому дослідницькому Інституту Пастера тестування модельного ряду своїх очисників повітря. Тепер офіційно було доведено, що моделі Daikin видаляють понад 99.98% коронавірусу людини HCoV-229E за 2.5 хвилини. Це дуже важливе досягнення.

Інститут Пастера проводив тестування з вірусом HCoV-229E, близько пов’язаним з коронавірусом SARS-CoV-2, який з міркувань безпеки не використовувався. Той факт, що обидва віруси відносяться до одного сімейства, є чітким показником того, що очисники повітря Daikin – це важливий інструмент для зниження ризиків розповсюдження вірусу та боротьби з пандемією COVID-19.

Ефективність очисників повітря Daikin досягається завдяки поєднанню високопродуктивного електростатичного HEPA-фільтру, який вловлює вірус, та інтенсивній дії запатентованої технології Daikin Flash Streamer, яка знищує вірус.

Інститут також провів тестування ефективності проти вірусу H1N1, сезонного грипу. При тих самих умовах тестування очисники Daikin видаляють понад 99.93% вірусу H1N1 за 2.5 хвилини.

Очисники повітря Daikin пропускають повітря у приміщенні через блок, через кілька фільтрів та технологій очищення. Зазвичай ці очисники використовуються у побутових умовах, невеликих офісах, магазинах, учбових кабінетах, медичних приймальних та кабінетах лікарів. Витрата повітря очисника Daikin складає близько 330 м³/год. Це означає, що обсяг повітря середнього за розмірами приміщення проходить через блок очисника багато разів за одну годину.

Олів’є Люмінаті (Olivier Luminati), керівник напрямку вентиляції та очищення повітря, який тісно працював з Інститутом Пастера під час тестування обладнання Daikin, говорить: “Результати цього тестування – це чудові новини для громадськості. В той час, коли всі готуються повертатись до офісів та нормального життя, ми можемо створити умови, щоб це можна було зробити більш безпечно. Направленість компанії Daikin на здорове оточення у приміщенні дозволила розробити широке портфоліо продукції для фільтрації та очищення повітря. Ми використовуємо ці технології в наших системах кондиціонування, опалення та вентиляції для маленьких та великих будівель. Ми можемо практично всім допомогти знайти правильне рішення для чистого та свіжого повітря у приміщенні”.

Якість повітря у приміщенні сильно впливає на продуктивність та самопочуття людини. Багато факторів впливає на якість повітря, як от частки PM2.5, алергени, вологість і т.і.. Компанія Daikin звернула свою увагу на ці фактори багато років тому та випустила свій перший очисник повітря у Японії у 1975 році. Ентоні Дімоу (Anthony Dimou), генеральний директор напрямку систем очищення повітря компанії Daikin у регіоні EMEA: “Результати, отримані в Інституті Пастера, – це великий прорив для нас та суспільства. Я впевнений, що компанія Daikin може стати орієнтиром у галузі контроля якості повітря у приміщенні у регіоні EMEA”.

* Детальні  результати за моделями очисників Daikin:

‘Daikin MCK55WVM, видаляє 99.996 % коронавірусу людини HCoV-229E за 2.5 хвилини роботи у режимі ‘turbo’ у лабораторних умовах (герметична камера об’ємом 0.47 м³, без повітрообміну). Коронавірус людини HCoV-229E відрізняється від вірусу, який викликає COVID-19, SARS-CoV-2, але належить до того ж сімейства коронавірусів.’

‘Daikin MC55WVM, видаляє 99.98 % коронавірусу людини HCoV-229E 229E за 2.5 хвилини роботи у режимі ‘turbo’ у лабораторних умовах (герметична камера об’ємом 1.4 м³, без повітрообміну). Коронавірус людини HCoV-229E відрізняється від вірусу, який викликає COVID-19, SARS-CoV-2, але належить до того ж сімейства коронавірусів.’

‘Daikin MCK55WVM видаляє 99.986 % вірусу грипу A підтип H1N1 за 2.5 хвилини роботи у режимі ‘turbo’ у лабораторних умовах (герметична камера об’ємом 0.47 м³, без повітрообміну).

‘Daikin MC55WVM видаляє 99.93 % вірусу грипу A підтип H1N1 за 2.5 хвилини роботи у режимі ‘turbo’ у лабораторних умовах (герметична камера об’ємом 0.47 м³, без повітрообміну).’

 

https://www.daikin.eu/en_us/press-releases/institut-pasteur-de-lille-validates-effectiveness-of-daikin-s-air-purifiers-against-human-coronavirus.html