Підрозділ Daikin у США компанія Goodman Distribution придбала компанію Robinson Plumbing & Heating Supply Co, свого дистриб’ютора побутового та легкого комерційного обладнання брендів Goodman, Amana та Daikin у Массачусетсі.

Заснована у 1954 році компанія Robinson була дистриб’ютором Goodman з 1994 року. Після придбання компанія продовжить займатись постачанням та просуванням повної лінійки побутової та легкої комерційної серій ОВіК обладнання Goodman, Amana та Daikin, а також систем керування, очищення повітря, запасних частин, водопроводів та аксесуарів через сім своїх філіалів у Массачусетсі, Коннектикуті та Род-Айленді.

“Придбання компанії Robinson підтримує нашу стратегію зростання та є ключовим кроком у розширенні нашої дистриб’юторської мережі на північному сході США”, – говорить Арді Топпі (Ardee Toppe), старший віце-президент та президент підрозділів Goodman, Quietflex та PTAC.

“Ми впевнені, що наше об’єднання з Goodman забезпечить ще більше особистісне та професійне зростання та можливості навчання для наших співробітників, а також підвищить рівень навчання та технічного обслуговування на користь наших клієнтів”, – говорить президент Robinson Supply Рассел Робінсон (Russell Robinson), який залишиться у компанії на посаді стратегічного консультанта.

Компанія Robinson залишить незмінним свій головний офіс у Фол Рівер (Fall River, штат Массачусетс) та структуру керування своїх філіалів.

https://www.coolingpost.com/world-news/goodman-acquires-us-distributor-robinson/