ЯПОНІЯ: Виконавчий голова Daikin Industries і виконавчий директор міжнародної групи Норіюкі Іноуе збирається піти на пенсію у віці 89 років після 67 років роботи в компанії.

Замість нього поточний президент і генеральний директор Масанорі Тогава стане головою і генеральним директором, а старший виконавчий директор Наофумі Такенака буде підвищений до президента і головного операційного директора. Очікується, що зміни будуть затверджені на загальних зборах акціонерів 27 червня.

Незважаючи на відставку, Іноуе збереже звання почесного голови та представника виконавчого директора.

Приєднавшись до Daikin у 1957 році, Іноуе взяв на себе першу посаду директора в компанії в 1979 році, ставши MD у 1985 році. Після призначення президентом у 1994 році та головою правління наступного року він розширив компанію по всьому світу, придбавши ряд основних систем кондиціонування повітря. компаній, включаючи малайзійський конгломерат OYL Industries і американського виробника Goodman. Протягом наступних 30 років продажі Daikin зросли більш ніж у 10 разів до 4395 мільярдів ієн (28,3 мільярда доларів США).

Масанорі Тогава приєднався до компанії Daikin у 1973 році, а в 2002 році був призначений на свою першу посаду директора. Пройшовши ряд керівних посад, він зайняв посаду президента та генерального директора від Inoue у 2014 році. У віці 75 років Масанорі Тогава є молодим порівняно з ним. до Норіюкі Іноуе.

На фото: Норіюкі Іноуе (ліворуч), та  Масанорі Тогава (праворуч)

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-chairman-inoue-to-retire/