Споживання енергії для побутового та комерційного секторів кондиціонування зросте більше, ніж для будь-якого іншого сектору кінцевого споживання до 2050 року, в той час як споживання на опалення приміщень знизиться, повідомляється у новому звіті. Відповідно до Річного прогнозу розвитку енергетики (Annual Energy Outlook – AEO2020) від Управління з інформації у галузі енергетики США це базується на прогнозі про переміщення населення з холодних до більш теплих районів США, припущеннях щодо потепління погоди та регіональних відмінностях у динаміці сектору.

У 2019 році на опалення приміщень припадає 38% від загального обсягу підведеної енергії у будівлях США – найбільший обсяг порівняно з усіма іншими секторами кінцевого споживання. Управління з інформації у галузі енергетики США прогнозує, що з 2019 по 2050 рік підведена енергія для опалення приміщень скоротиться більш ніж на 1.5 квадрильйони BTU – найбільший спад серед секторів кінцевого споживання в абсолютному та відсотковому вираженні.

Загальний обсяг споживання підведеної енергії будівлями збільшиться на 7%, оскільки зростання попиту для кінцевого споживання, в тому числі кондиціонування, електроніку, підігрів води, більше ніж перекриває спад енергоспоживання для опалення та освітлення.

Відповідно до прогнозів Управління з інформації у галузі енергетики США до 2050 року у США буде приріст населення понад 58 млн. осіб та близько 24 млн. домогосподарств, а також збільшиться загальна площа житла на 33%. У 2050 році 71% домогосподарств буде припадати на приватні будинки, в яких зазвичай більше площа кондиціонування, ніж у багатосімейних або мобільних домівках. Ці приватні будинки споживатимуть 86% енергії, яка використовується у США для побутового кондиціонування.

Згідно з прогнозом також збільшиться площа комерційних будівель на 34%. Офісні будівлі споживають більше енергії на кондиціонування, ніж будь-який інший тип будівель. У 2050 році на них припадатиме 25% від обсягу енергії, яка споживається для кондиціонування у комерційному секторі США.

Різниця між зростанням площ у комерційному секторі та енергоспоживанням для кондиціонування буде залежати від покращення енергоефективності завдяки стандартам для електроприладів та енергетичним нормам для будівель.

Інтенсивність енергоспоживання систем кондиціонування також сильно різниться залежно від типу будівлі у комерційному секторі. Серед усіх типів будівель склади використовують найменше енергії для охолодження на квадратний метр. Тому при прогнозі збільшення площі складів на 43% з 2019 по 2050 рік, енергоспоживання систем кондиціонування збільшиться лише на 15%.

https://www.coolingpost.com/features/us-air-conditioning-energy-consumption-to-accelerate/