США: AirReps, вашингтонська дочірня компанія Daikin Comfort Technologies North America, придбала компанії Integrated Systems and Controls LLC і InControl, розташовані в Сіетлі.

Компанія Integrated Systems, заснована в 2005 році, відома в США своїми послугами з запуску та гарантійної підтримки OEM. Вони стосуються деяких із найскладніших об’єктів і ситуацій, пов’язаних зі складним обладнанням і додатками.

InControl було створено в 2001 році та представляє багато засобів керування та продуктів управління енергією, включаючи контрольний моніторинг та вимірювання. Додавання продуктів і засобів керування InControl розглядається як доповнення до постійного розвитку технологій Daikin.

Очікується, що ці придбання допоможуть Daikin і AirReps задовольнити потреби комерційного ринку в інтегрованих послугах. Комбіновані можливості, які ці доповнення запропонують для бізнесу Daikin VRV і Light Commercial, включають сервісні можливості, віддалений моніторинг і програми прогнозованого технічного обслуговування.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-subsidiary-buys-seattle-companies/