Компанія Daikin інвестувала 500 млн. ієн (4.7 млн. доларів США) в компанію Fairy Devices, японського розробника смарт-приладів.

У 2019 році повідомлялось, що японський виробник систем кондиціонування співпрацював з Fairy Devices, стартап компанією з Університету Токіо, для розробки дистанційних допоміжних рішень.

Спільна робота велась над об’єднанням досвіду Fairy Devices у цифрових технологіях, таких як розпізнавання голосу, штучний інтелект (ШІ) та аналіз даних, зі знаннями Daikin в галузі вирішення проблем безпосередньо на об’єкті завдяки міжнародного досвіду в обслуговуванні кондиціонерів. Основна робота була сконцентрована на приладі Thinklet, першому у світі портативному смарт-приладі з мульти-мікрофоном та голосовою ШІ технологією.

Разом з інвестиціями компанія Daikin зміцнює виробничі потужності Thinklet та організовує локальну та закордонну мережу поставок. Це дозволить компанії Daikin розширити використання Thinklet до 13 країн, включно з Азією/Океанією та Африкою. Впровадження приладу заплановано на квітень.

Навчання

Компанія Daikin усвідомлює важливість проведення сервісних робіт для підтримки продуктивності та якості роботи кондиціонера.

Розширення компанії по всьому світу, особливо у країнах, що розвиваються, зіштовхнулось з великою нестачею виїзних сервісних спеціалістів. Компанія Daikin також бачить гостру необхідність у навчанні сервісних спеціалістів по всьому світу для підвищення якості сервісних робіт.

“Ми представляємо дистанційне допоміжне рішення, яке дозволяє працівникам отримувати точні інструкції та поради від експертів дистанційно через голосовий та відео зв’язок”, – говорять представники Daikin.

Прилад Thinklet оснащений п’ятьма мікрофонами, що дозволяють людям спілкуватись навіть у шумному оточенні. Також в ньому використовується високопродуктивна система розпізнавання голосу та ширококутна відеокамера на 8 млн. пікселів, а також wi-fi та 4G LTE.