Компанія Daikin розширила діапазон застосування холодоагенту R32 с низьким GWP завдяки випуску теплового насосу Altherma 3 M моноблок.

Система Altherma 3 M – перший моноблочний тепловий насос Daikin на холодоагенті R32 – забезпечує підвищену продуктивність та енергоефективність порівняно зі своїм попередником, а також вона отримала оновлений дизайн.

Використання в блоці одного вентилятора, в той час як у попередника їх було два, забезпечило компактні розміри блоку – В 870мм x Ш 1380мм x Г 460мм.

Система Altherma 3 M, що постачається у чотирьох типорозмірах від 9кВт до 16кВт, може працювати при зовнішній температурі до -25°C, гарантуючи теплопродуктивність при температурі до -20°C. Температура води на виході дорівнює 60°C при зовнішній температурі -7°C.

Зовнішній вигляд системи дозволяє їй поєднуватись з різними типами будівель, модернізованими та великими новобудовами – чорна горизонтальна передня решітка, що закриває вентилятор, та корпус світло-сірого кольору.

Щоб використання системи було більш гнучким, легким та ефективним, Daikin Altherma 3 M сумісна з оновленою версією додатку Daikin Residential Controller. Завдяки цьому додатку користувач може керувати своїми системами опалення та охолодження зі смартфону вдома чи віддалено. Додаток пропонує інтуїтивно зрозумілі функції, такі як планувальник, персоналізоване керування усіма блоками опалення та/або охолодження, а також моніторинг продуктивності та енергоспоживання. Оновлена версія додатку також оснащена функцією голосового керування з асистентами, такими як Amazon Alexa.

https://www.coolingpost.com/products/daikin-launches-r32-altherma-monobloc/