ЯПОНІЯ/КАМБОДЖА: Daikin Industries створила компанію Daikin Airconditioning (Cambodia) Co Ltd для підтримки зростаючого ринку кондиціонування повітря в Камбоджі.

Операції з бази в Пномпені планується розпочати в січні.

Компанія присутня в Камбоджі з 2019 року через свою дочірню компанію Daikin Malaysia.

На додаток до створення торгової компанії в Камбоджі та розширення своєї торгової мережі та системи післяпродажного обслуговування, Daikin також створить навчальний центр для сервісних інженерів навичкам, необхідним для встановлення та обслуговування кондиціонерів.

Враховуючи зростання населення, Daikin розглядає Азію як зростаючий ринок із гострою потребою в кондиціонуванні повітря через тропічний клімат. Займаючи стратегічне положення в південному економічному коридорі, який перетинає південну частину півострова Індокитай, очікується, що Камбоджа матиме один із найвищих темпів зростання ВВП в Азії – 6% у 2024 році.

Камбоджа також має молоде населення, середній вік якого становить близько двадцяти п’яти років. У 2021 році був прийнятий новий інвестиційний закон для залучення як внутрішніх, так і зовнішніх інвестицій. Очікується, що розвиток нерухомості, включаючи курорти, і компанії, пов’язані з автомобілями, розширяться, а в майбутньому очікується подальший економічний розвиток.

Камбоджійський ринок опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, особливо ринок комерційного кондиціонування повітря, наразі розширюється в результаті збільшення інвестицій у торгові центри, готелі та заводи в районі Пномпеня. З огляду на те, що загальний ринок систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, як очікується, зростатиме на 10 відсотків щорічно протягом наступних п’яти років, Камбоджа виглядає перспективним ринком, на якому також очікується збільшення попиту на житлову площу через майбутнє зростання населення.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-establishes-sales-company-in-cambodia/