Компанія Daikin Industries, Ltd. увійшла до сотні кращих новаторів Derwent Top 100 Global Innovators 2020 згідно з вибором міжнародної інформаційно-аналітичної компанії Clarivate Analytics з головним офісом у Філадельфії (США). З 2011 року компанія Clarivate Analytics проводить аналіз патентних даних для визначення сотні кращих новаторських та дослідницьких організацій світу та нагороджує ці видатні компанії вже протягом 9 років. Компанія Daikin потрапляє в цей список вже шостий рік поспіль, а взагалі вона була удостоєна цього звання сім раз.

Компанія Clarivate Analytics аналізує тенденції інтелектуальної власності та обирає компанії та дослідницькі організації по всьому світу для свого престижного рейтингу Derwent Top 100 Global Innovators. Для відбору використовується чотири критерії оцінки: Об’єм (кількість зареєстрованих за останні п’ять років патентів), Успіх (відсоток зареєстрованих патентів після розгляду), Глобалізація (відсоток використання на чотирьох основних ринках Китаю, Європи, Японії та США) та Вплив (частота цитування у патентах інших компаній).

Як глобальний виробник систем кондиціонування компанія Daikin просуває бізнес стратегію, що ефективно використовує свої патенти. Наприклад, у 2011 році компанія Daikin надала країнам, що розвиваються, безкоштовний доступ до 93 своїх патентів, пов’язаних з кліматичним обладнанням на холодоагенті HFC-32 (R32). У 2015 році компанія відкрила безкоштовний доступ до цих патентів для усіх країн світу. Більш того у 2019 році компанія Daikin додала до цього списку близько 180 патентів, пов’язаних з виробництвом та продажами кондиціонерів на холодоагенті HFC-32. (детально на https://www.daikin.com/patent/r32)

Завдяки прискоренню процесу прийняття у всьому світі високоефективного холодоагенту з низьким GWP компанія Daikin хоче збалансувати свою екологічну та соціальну роботу з розвитком бізнесу, одночасно з цим підтримуючи інтенсивний розвиток всієї галузі.

Компанія Daikin продовжить свою науково-дослідницьку працю для впровадження інновацій, які приносять користь суспільству.

https://www.daikin.com/press/2020/200423/index.html