Виробник систем кондиціонування компанія Daikin була названа однією з кращих японських компаній, які використовують інформаційні та цифрові технології для трансформації свого бізнесу.

Японське Міністерство Економіки, Торгівлі та Промисловості та Токійська фондова біржа включили компанію Daikin в число Брендів Цифрової Трансформації (Digital Transformation (DX) Brand) 2020 року.

В число DX брендів включаються компанії, які використовують інформаційні та цифрові технології для трансформації своєї продукції, послуг та бізнес-моделей, а також фундаментально реформують робочі процеси для підвищення своєї конкурентоспроможності.

Всього було обрано 35 DX компаній 2020 року, а також 21 DX видатна компанія з усіх галузей промисловості.

Компанія Daikin визначила для себе Інтернет Речей (IoT) та технології Штучного Інтелекту (AI) як засоби забезпечення кондиціонування повітря з високим рівнем доданої вартості для суспільства, а також як одну з основних тем свого стратегічного плану розвитку Fusion 20.

Компанія створила платформу для колаборації під назвою CRESNECT, на базі якої вона співпрацює з партнерськими компаніями в галузі використання даних, зібраних з кондиціонерів, для вивчення можливостей підвищення продуктивності в офісах та підтримки здоров’я працівників. Перший проект, Point 0 Marunouchi, було запущено минулого року для створення офісу майбутнього.

Серед інших ініціатив компанії створення Університету Цифрових Технологій Daikin (Daikin Information Technology University), компанії з оренди кондиціонерів у Африці з використанням додатку на смартфоні для щоденної оплати оренди, а також підтримка рішень, які допомагають сервісним спеціалістам отримувати підтримку експертів у віддалених районах.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-named-as-top-digital-transformation-company/