Великобританія: Daikin UK планує інтегрувати свої теплові насоси Altherma з Hive, одним із провідних постачальників інтелектуальних термостатів у Великобританії.

Компанія Daikin наполягає на тому, що цей крок є першим кроком у довгостроковій співпраці, спрямованій на спрощення net zero, і наполягає на тому, що цей крок спростить розуміння теплових насосів.

У рамках співпраці теплові насоси Daikin Altherma 3 інтегровані з технологією управління енергією Hive, щоб забезпечити клієнтам кращу видимість і контроль над їхньою системою опалення. Це включає в себе можливість власникам будинків персоналізувати графіки опалення, відстежувати витрати та встановлювати бюджети, а також оптимізувати свій тепловий насос для використання, коли електроенергія дешевша та екологічніша, оскільки в мережі низький попит.

Клієнти зможуть контролювати використання свого теплового насоса через додаток Hive, який є домашнім розумним центром для підключення опалення, освітлення, акумуляторів і зарядних пристроїв для електромобілів.

Обидва підприємства випробовуватимуть інтеграцію пізніше цього року та планують широко розгорнути пропозицію продукту після завершення випробування.

«Поєднання інтелектуального контролера, такого як Hive, з тепловим насосом з низьким вмістом вуглецю не тільки дає людям більше контролю, це також може допомогти їм отримати ідеальну температуру та одночасно заощадити ще більше грошей», — сказав новий бізнес-директор Daikin у Великобританії. .

«Ця співпраця може допомогти десяткам тисяч людей декарбонізувати опалення вдома, зменшити свій вуглецевий слід і допомогти впоратися зі зміною клімату», — додав він.

Крім того, щоб допомогти клієнтам оптимізувати використання теплових насосів, щоб зробити їх доступнішими, Hive і British Gas незабаром запустять тариф на теплові насоси, щоб знизити експлуатаційні витрати та стимулювати встановлення теплових насосів по всій Великобританії.

https://www.coolingpost.com/uk-news/daikin-uk-integrates-altherma-with-smart-home-technology/