Компанія Daikin Industries, Ltd була обрана однією з 100 кращих компаній-новаторів за рейтингом Clarivate Top 100 Global Innovators 2021 від міжнародного інформаційного агентства Clarivate Plc, що базується у Лондоні. З 2011 року Clarivate проводить аналіз патентних даних для визначення 100 кращих інноваційних компаній та дослідницьких організацій, яким і присуджувалась нагорода останні 10 років. Цього року восьмий раз за весь час та сьомий раз поспіль компанія Daikin потрапила до цього списку.

Використовуючи патентні дані компанія Clarivate аналізує тенденції інтелектуальної власності та оцінює компанії та дослідницькі організації по всьому світу, вносячи їх до свого престижного списку Clarivate Top 100 Global Innovators. Оцінка включає в себе чотири критерії: об’єм (кількість зареєстрованих за останні п’ять років патентів), успіх (відсоток реєстрацій патентів після їх розгляду), глобалізація (відсоток застосування на чотирьох найбільших ринках Китаю, Європи, Японії та США) та вплив (частота згадування у патентах інших компаній).

Як міжнародний виробник систем кондиціонування компанія Daikin дозволяє використовувати деякі свої патенти іншим компаніям, щоб сприяти скороченню парникових газів у промисловості в цілому. Наприклад, у 2011 році компанія Daikin надала країнам, що розвиваються, вільний доступ до 93 своїх патентів, пов’язаних з кліматичним обладнанням, яке використовує холодоагент HFC-32 (R32) с низьким потенціалом глобального потепління (GWP). У 2015 році цей доступ розширили на всі країни. За свої зусилля компанія Daikin отримала “Нагороду міністра економіки, торгівлі та промисловості” на конкурсі “Премія досягнень інтелектуальної власності” за 2020 фінансовий рік, який проводили Міністерство економіки, торгівлі та промисловості Японії та Патентне відомство Японії.

Компанія Daikin і надалі продовжуватиме свою науково-дослідницьку діяльність над інноваціями, які приносять користь суспільству.

https://www.daikin.com/press/2021/210421/