БЕЛЬГІЯ: Daikin відкрив нові центри досвіду в Тіальфе, Херенвені в Нідерландах, а також інтерактивний і захоплюючий AereXperience в Барселоні, Іспанія.

Центри розроблені, щоб дати споживачам і монтажникам можливість побачити, торкнутися та почути як працюють  теплові насоси та системи кондиціонування Daikin. Крім того, в цих центрах можуть відповісти на багато запитань, пов’язаних із новітніми технологіями, як-от вартість монтажу та економія експлуатаційних витрат, або який інноваційний тепловий насос  чи кондиціонер підійде для конкретного будинку.

Ці новітні центри передового досвіду Daikin довели загальну кількість до восьми в Європі – в Австрії, Бельгії (3), Угорщині, Нідерландах (2) та Іспанії.

AireXperience від Daikin також можна відчути віртуально, відтворивши це місце в Метавсесвіті. Руйнуючи бар’єри фізичного простору, Daikin хоче принести майбутнє кондиціонування повітря туди, де є люди.

Новітній голландський досвідчений центр на знаменитому льодовому стадіоні Thialf у Херенвені завершує перший успішний проект Daikin у Брекелені. Церемонію відкриття провела голландська олімпійська чемпіонка з бігу на ковзанах Антуанетта Рейпма-де Йонг. Daikin є головним спонсором Королівської нідерландської асоціації ковзанярського спорту (KNSB) і активно працює у світі ковзанярського спорту з 2018 року.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-expands-experience-centers-in-europe/