Компанія Daikin інвестує $45 млн. за програмою співпраці з Університетом Кіото протягом наступних 10 років.

Нова угода розширює та реструктурує угоди, укладені між Daikin та Університетом Кіото у 2013 році, та концентрується на п’яти програмах.

У світлі пандемії Covid19 будуть проводитись дослідження у галузі повітрообміну/вентиляції та охорони здоров’я, а також спільна праця над сучасними технологіями, пов’язаними з енергетикою, сировиною, архітектурою та холодильним ланцюгом.

В рамках співпраці компанія також братиме участь у проекті Університету Кіото Smart Techno Campus для перевірки ефективності роботи систем кондиціонування з нульовими викидами CO2 та передових систем “розумне місто”.

За прогнозами, попит на системи кондиціонування зросте втричі до 2050 року, особливо в Азії та Африці. Компанія Daikin використовує досвід та знання Відділу регіональних досліджень в Азії та Африці при Університеті Кіото для створення концепції культури використання та розповсюдження систем кондиціонування.

Також компанія Daikin планує співпрацю з венчурними компаніями з Університету Кіото, які фокусуються на секторах охорони здоров’я, сировини та енергетики.