Компанія Daikin Europe розширює свою програму використання регенерованого холодоагенту на усі нові системи VRV, вироблені та продані у Європі.

Програма під назвою Loop (L∞P by Daikin) була запущена в 2019 році для окремих систем Daikin VRV, але завдяки успіху програми компанія розширює її на всі системи VRV, вироблені та продані в Європі з листопада 2020 року. З наступного місяця програма буде діяти в усіх країнах членах ЄС, а також Албанії, Боснії та Герцеговині, Ісландії, Косово, Чорногорії, Північній Македонії, Норвегії, Сербії, Швейцарії та Великобританії.

Програма дозволяє уникнути виробництва до 250000 кг нового холодоагенту на рік. Регенерований холодоагент проходить незалежну сертифікацію, щоб відповідати стандартам якості.

З часом компанія Daikin планує розширити програму на іншу продукцію та холодоагенти в рамках своєї глобальної політики з холодоагентів.

В рамках програми компанія Daikin збирає холодоагент з працюючих систем через свою мережу монтажних підрядників, переробляє його та регенерує до рівня якості нового холодоагенту, а потім цей холодоагент використовується в нових системах VRV.

Аналогічні програми є і у інших компаній, наприклад, у голландської роздрібної мережі Action, яка використовує регенерований холодоагент зі старих магазинів у нових або модернізованих магазинах своєї мережі, яка нараховує 1400 об’єктів.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-extends-reclaimed-refrigerant-scheme/