Протягом наступних п’яти років компанія Daikin Europe планує інвестувати €840 млн. в амбітний план прискорення росту компанії.

Стратегічний план керування компанії Fusion 25 ставить перед собою за мету €5.7 млрд. обороту до 2025 фінансового року, що складає 68% зростання порівняно з €3.4 млрд. у 2020 році.

Інвестиції підуть на розширення науково-дослідницьких центрів у Європі, розширення виробництва, продажів та сервісу, а також фінансування розвитку цифровізації бізнес моделі.

Щоб реалізувати свої плани компанія планує винайняти 4000 працівників до 2025 року, що збільшить кількість працівників компанії в регіоні приблизно до 16000 осіб. Близько 400 з них будуть направлені на зміцнення компанії у Бельгії, особливо у галузі науково-дослідницької діяльності, сервісу та функцій головного офісу.

Компанія Daikin планує розширити свій опалювальний бізнес більше, ніж вдвічі до 2025 року. В цій галузі компанія буде просувати серед кінцевих користувачів побутового сектору розуміння своїх низьковуглецевих та енергозберігаючих рішень, а також відкриє інтерактивні виставкові зали в основних містах Європи.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-unveils-ambitious-plans-for-european-growth/