Нова система кондиціонування Daikin VRV, що використовує холодоагент R32 з низьким показником GWP, буде доступна в трьох варіантах потужності – 4, 5 і 6 hp. Подробиці про нову систему японського виробника VRV 5 серії-S були представлені відвідувачам Європейського саміту VRV в Копенгагені. Це новітнє доповнення до модельного ряду Bluevolution було розроблено та спроектовано спеціально для роботи з холодоагентом R32.

Новий трьохрядовий теплообмінник забезпечує показники SEER до 8.2 і SCOP до 5.1. Рівень звукового тиску становить 39дБ (A). Система буде доступна в однофазної і трифазної версіях, а загальна довжина трубопроводів може досягати 300м, 50м перепад висот.

Слід зазначити, що новий низькопрофільний одновентіляторний блок VRV 5 серії-S має компактні розміри – 870мм в висоту x 460м в глибину x 1100мм в довжину – що разом з наявністю чотирьох ручок в конструкції корпусу блоку дозволяє легко його транспортувати.

Нові внутрішні блоки доступні п’яти типів: касета з круговою роздачею повітря, повністю плоска касета, тонкий канальний блок, Середньонапірні канальний блок і настінний блок.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-reveals-details-of-r32-vrv-air-conditioner/