Компанія Daikin слідом за іншими виробниками систем кондиціонування та теплових насосів призупиняє свою діяльність у росії після її вторгнення в Україну.

В заяві японського виробника говориться наступне: “Підрозділи компанії Daikin у Європі призупинили свій бізнес у росії, враховуючи ситуацію, що склалася з економікою, логістикою та ін.”

Більш того, як і Mitsubishi Electric, компанія Daikin Europe пожертвує €1млн. Агенції ООН у справах біженців (UNHCR) для надання гуманітарної допомоги людям в Україні та біженцям, що постраждали в результаті конфлікту.

Компанія Daikin також надасть свою продукцію для облаштування місць розміщення біженців та учбових закладів. Водночас співробітники компанії Daikin Europe також збирають кошти для підтримки своїх українських колег та їх родин.

Старший виконавчий директор компанії Daikin Industries та голова ради директорів компанії Daikin Europe пан Масацугу Мінака (Masatsugu Minaka) говорить: “В компанії Daikin Europe працює понад 1000 українців на двох заводах у Чехії та ще більше в інших підрозділах компанії. Ми засмучені складною ситуацією в їх країні та сподіваємось, що мирний та безпечний світ відновиться якнайшвидше. Компанія Daikin продовжить уважно слідкувати за ситуацією та забезпечувати безпеку своїх працівників, а також буде і надалі співпрацювати з організаціями для надання гуманітарної допомоги.”

Продукція Daikin в росії продається через чотирьох дистриб’юторів – Daichi, United Elements Group, Thermotrade та DAC.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-suspends-russian-business/