Шість провідних виробників будуть співпрацювати з Міністерством Енергетики США з метою покращення продуктивності та енергоефективності теплових насосів для холодного клімату.

Компанії Daikin, Carrier, Johnson Controls, Lennox, Mitsubishi Electric та Trane братимуть участь у вирішенні технологічної задачі з покращення теплових насосів для холодного клімату, яка спрямована на зниження вуглецевого відбитку опалювальних рішень для холодних регіонів шляхом підвищення ефективності та доступності нових теплових насосів в цій галузі.

Передбачається, що це партнерство буде базуватись на останніх досягненнях галузі для того, щоб спрямувати ринок до більш ефективних та чистих теплових насосів для споживачів у холодних регіонах, а також щоб допомогти адміністрації президента досягти мети вуглецево-нейтральної економіки до 2050 року.

“Теплові насоси для холодного клімату – це безпрограшне рішення для американських сімей для комфортного обігріву їх домівок та офісів, яке дозволить значно знизити рівень забруднення атмосфери та рівень витрат на енергетичні ресурси”, – говорить міністр енергетики Дженніфер М. Гренхолм (Jennifer M Granholm).

Шість виробників будуть працювати разом з Міністерством Енергетики, Міністерством Природних Ресурсів Канади, Агентством Охорони Навколишнього Середовища США, а також з іншими програмами з підвищення ефективності та ключовими енергетичними компаніями для демонстрації роботи прототипів, проведення повномасштабних випробувань та запуску експериментальних програм для прискорення процесу впровадження нових рішень.

Дана технологічна задача фокусується на побутових електричних теплових насосах двох сегментів: для роботи при температурі -15°C та при -26°C. Виробники обиратимуть, чи працювати їм над одним або над обома сегментами.

Очікується, що нове покоління насосів для холодних регіонів, розроблених за даною програмою, матиме більш високу ефективність та гнучкість, а також підвищену теплопродуктивність при низьких температурах навколишнього середовища.