Компанія Daikin North America продовжує придбання ключових дистриб’юторів у США – цього разу це компанії Thermal Supply Inc та AirReps у штаті Вашингтон.

Компанія Thermal Supply, що розташована у Сіетлі, є дистриб’ютором побутової та легкої комерційної серій обладнання Daikin, Goodman та Amana на Тихоокеанському Північному Заході. Заснована у 1947 році компанія Thermal Supply продає продукцію Goodman з 2001 року та Daikin з 2014 року у 24 точках продажу в штатах Аляска, Айдахо, Монтана, Орегон та Вашингтон.

Компанія AirReps, що розташована неподалік Бельв’ю, постачає преміум ОВіК обладнання, в основному в комерційному, промисловому та невиробничому секторах. Компанія AirReps була заснована у 1950 році. Вона займається продажами, а також гарантійним обслуговуванням, підтримкою та навчанням з фокусом на системах Daikin VRV та прикладних системах.

“Залучення до Daikin Group видатних, компетентних та надійних постачальників, таких як компанії Thermal Supply та AirReps, доповнить наш діапазон послуг в регіоні від побутових до комерційних проектів”, – говорить Такаюкі (Така) Іноу (Takayuki (Taka) Inoue), виконавчий віце-президент та керівник відділу продаж та маркетингу Daikin.

Ця серія придбань компанії почалась у листопаді 2020 року з купівлі компанії Stevens Equipment Supply. У січні 2021 року компанія Daikin додала до своєї команди Robinson Plumbing & Heating Supply Co та найбільшого ОВіК дистриб’ютора в районі Нью-Йорку ABCO HVACR Supply + Solutions.