Компанія Daikin Applied придбала спеціаліста в галузі системної інтеграції з Сент-Луїса компанію Dynamic Controls Inc.

Компанія Dynamic Controls понад 35 років надає технологічні рішення своїм клієнтам в Іллінойсі та Міссурі. Вона спеціалізується на забезпеченні безпеки та ОВіК рішень для широкого спектру клієнтів в різних галузях промисловості.

Компанія Daikin Applied розглядає це придбання як розширення можливостей для свого бізнесу, які пов’язують їх ОВіК технології з іншими системами будівель, як от системи безпеки, життєзабезпечення та контролю енергопостачання. “Можливість такої взаємодії забезпечує загальнокорпоративний огляд всього об’єкту, а також вичерпні дані та аналітику, тому клієнти зможуть контролювати та покращувати всі аспекти своєї роботи”, – говорять представники компанії.

У компанії Dynamic Controls є представництва у Колорадо, Іллінойсі, Міссурі та Вайомінгу. Компанія також працює під назвою Energy Tech Systems, Inc у Північній Дакоті. Разом вони є лідером в галузі системної інтеграції та партнерами програми Schneider Electric EcoXpert.

Компанії приєднаються до Daikin Applied, але повністю залишать свій штат, а також назви Dynamic Controls та Energy Tech Systems.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-buys-building-systems-integrator/