ЯПОНІЯ: Daikin планує обсяг продажів у 4550 мільярдів ієн ($32,5 мільярдів) у 2025 році в результаті збільшення попиту на теплові насоси в Європі та зростання ринку кондиціонерів в Індії.

Японський виробник виділив 800 млрд ієн ($5,7 млрд) на капітальні інвестиції протягом наступних трьох років, а також 390 млрд ієн ($2,8 млрд) на дослідження і розробки.

Минулого тижня Масанорі Тогава, президент і генеральний директор Daikin, оприлюднив свої наміри щодо трирічного плану управління Fusion25 на другу половину року та визнав, що продажі теплових насосів наразі зростають набагато швидше, ніж очікувалося. «Ми хотіли б і далі розширити це зростання», — сказав він. «У Європі ми прагнемо бути номером один у домінуючій позиції. Крім того, ми хотіли б працювати над просуванням проектів конверсії теплових насосів у США, Китаї та інших країнах світу, оскільки ми бачимо потенціал зростання в цій галузі».

Очікується, що продажі теплових насосів Altherma в Європі зростуть більш ніж удвічі з цільових 260 мільярдів ієн цього року до 600 мільярдів ієн у 2025 році. Також прогнозується, що продажі кондиціонерів у Європі зростуть з поточних 650 мільярдів ієн (4,6 мільярда доларів) до 800 мільярд ієн (5,7 мільярда доларів). ) у 2025 фінансовому році.

Індія

Очікується, що до 2030 року ринок обладнання для кондиціонування повітря в Індії зросте вчетверо порівняно з 2020 роком. Масанорі Тогава сказав, що на додаток до заводу, який зараз будується в Шрі-Сіті, Daikin розглядає можливість будівництва нового заводу на заході країни.

 

«В Індії уряд позиціонує кондиціонування повітря як важливу галузь, і ми сподіваємося розвивати її не лише для внутрішнього ринку, а й як експортну базу на Близький Схід і в Африку», — сказав Тогава. «Ми бачимо Індію наступним фронтом зростання після Китаю. Створивши інтегровану систему від закупівлі запчастин до виробництва в Індії, ми маємо намір зробити Індію наріжним каменем нашої глобальної стратегії та прискорити розвиток нашого бізнесу».

 

Холодоагенти

Оскільки світовий ринок перебуває на різних стадіях поступової відмови від ГФУ, Daikin каже, що продовжить свої зусилля щодо переходу на R32, вибираючи найбільш відповідний холодоагент для кожного регіону.

У зв’язку з тим, що поетапне припинення виробництва в США має розпочатися у 2025 році відповідно до Закону AIM, Daikin заявляє, що випустить комерційні продукти R32 раніше своїх конкурентів.

«Оскільки в Європі розглядається подальше посилення норм щодо холодоагентів, ми також будемо розробляти обладнання, яке використовує природні холодоагенти, такі як пропан R290 або CO2», — сказав Хіроакі Уеда, виконавчий директор, генеральний менеджер з корпоративного планування. «Ми продовжуватимемо розробляти холодоагенти нового покоління для систем кондиціонування повітря та автомобілів».

Північна Америка

Прагнучи стати виробником кондиціонерів номер один у Північній Америці за обсягом продажів у 2025 фінансовому році, Daikin заявляє, що буде розвивати північноамериканський ринок екологічними продуктами преміум-класу, які використовують такі основні технології, як інвертор, тепловий насос і R32.

«На житловому ринку ми будемо домінувати на позиції номер один, одночасно прискорюючи співпрацю між двома північноамериканськими компаніями з виробництва кондиціонерів, Daikin Comfort Technologies North America, Inc (DNA) і Daikin Applied Americas Inc (DAA)», — пояснив Хіроакі Уеда. «Ми поставили цільовий обсяг продажів у 1,5 трильйона ієн [10,7 мільярда доларів] на 2025 фінансовий рік, щоб стати номером один у Північній Америці до 2025 року. Ми також хотіли б ще більше розширити цей комерційний бізнес, прискоривши співпрацю між DNA та DAA та пропонуючи система, яка поєднує комерційні продукти обох компаній, VRV і керування додатками».

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-sees-heat-pump-sales-doubling-in-europe/