Компанія Daikin North America, американський філіал японського виробника систем кондиціонування, придбав давно працюючого на ринку США дистриб’ютора компанію Stevens Equipment Supply.

Заснована у 1960 році Доном Стівенсом (Don Stevens) компанія Stevens Equipment Supply є оптовим дистриб’ютором обладнання, запасних частин та матеріалів у різних галузях промисловості, зокрема побутовий та легкий комерційний сектор систем опалення та кондиціонування, громадське харчування, готельний бізнес та холодильні системи.

Розташована у м.Іган, штат Міннесота, компанія керує 19 підрозділами у штатах Арізона, Колорадо, Айова, Міннесота, Міссурі, Небраска, Північна Дакота, Нью-Мексико, Юта, Невада, Монтана та Вісконсин.

Через свою дистриб’юторську мережу компанія Stevens продовжить просування всієї лінійки побутової та легкої комерційної серії кондиціонерів Daikin, а також систем керування, очистки повітря, запасних частин та аксесуарів. Представники Daikin говорять, що компанія Stevens також продовжить займатись дистрибуцією та продажами інших брендів компанії Daikin, зокрема Goodman, Amana та Quietflex, а також обладнання для громадського харчування в окремих підрозділах.

“Ми вважаємо, що придбання компанії Stevens стане значним кроком для Daikin на шляху до наших цілей у Північній Америці”, – говорить Такаюкі Іноу (Takayuki “Taka” Inoue), виконавчий віце-президент та президент Daikin. “Ми продовжимо розвивати наш бізнес у Північній Америці завдяки органічному зростанню та придбанням, які вписуються у наші стратегічні цілі”.

Під керівництвом Daikin компанія Stevens буде працювати як повноцінний підрозділ Daikin, зберігаючи при цьому свою теперішню назву. Керівництво компанії наразі очолює старший виконавчий консультант Дейв ДеСаттер (Dave DeSutter).

“У компанії Stevens прекрасні довготривалі дистриб’юторські стосунки з Daikin, та ми маємо намір далі розширювати нашу мережу в інші штати у південно-західній частині США”, – говорить президент компанії Stevens Ден Бено (Dan Beno).

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-buys-us-distributor-stevens/