Компанія Daikin придбала компанію ABCO HVACR Supply + Solutions, провідного дистриб’ютора бренду Mitsubishi Electric та інших систем кондиціонування, охолодження та аксесуарів на північному сході США.

Після придбання американським філіалом Daikin, компанією Daikin North America LLC, компанія ABCO буде просувати повну лінійку продукції Daikin, побутове, легке комерційне та комерційне ОВіК обладнання, через свої 17 підрозділів. До переліку також увійдуть системи керування та очищення повітря Daikin, запасні частини та аксесуари.

В своїй заяві стосовно придбання в рамках стратегії зростання в Північній Америці представники Daikin сказали: “Унікальне сполучення регулярних проектних робіт в галузі систем кондиціонування та охолодження з досвідом компанії ABCO на ринку побутових та комерційних продаж забезпечує успішну платформу для широкого діапазону обладнання, запасних частин та аксесуарів Daikin. Цей крок укріплює можливості Daikin для співробітництва на місцевому рівні серед філіалів ABCO, компаній групи Daikin та всієї регіональної клієнтської бази Daikin”.

Нічого не було сказано стосовно поточних постачальників систем кондиціонування компанії ABCO – серед яких, окрім Mitsubishi Electric, також американський виробник American Standard та Luxaire від Johnson Controls – але представники Daikin говорять, що філіали ABCO “продовжать виконувати свої поточні зобов’язання”.

Під новим керівництвом компанія ABCO буде працювати як повноцінний підрозділ Daikin, залишивши за собою свій головний офіс в районі Лонг-Айленд-Сіті, Нью-Йорк. Окрім цього компанія продовжить працювати через свої філіали в штатах Массачусетс, Коннектикут, Делавер, Пенсильванія, Нью-Джерсі та Нью-Йорк.

Заснована у 1949 році компанія ABCO нараховує понад 220 працівників. Вона пропонує широкий діапазон систем кондиціонування, охолодження та керування, а також запасні частини, холодоагенти та інструмент.

“Стратегічне об’єднання з ABCO забезпечує міцну основу для Daikin на північному сході країни, де компанія ABCO є провідним дистриб’ютором широкого діапазону ОВіК продукції, від побутової до промислової”, – говорить Така Іноу (Taka Inoue), виконавчий віце-президент Goodman та Daikin North America. “Ми хочемо, щоб компанія Daikin стала провідним у Північній Америці постачальником рішень для комфорту у приміщенні, та придбання ABCO стало ключовим стратегічним кроком для Daikin на шляху до досягнення наших цілей у Північній Америці”.

Майкл Сентер (Michael Senter) залишиться на посаді генерального директора компанії ABCO, а команда вищого керівництва компанії продовжить очолювати роботу ABCO в усіх напрямках продаж, операційної, фінансової та кадрової діяльності. В заяві також говориться, що компанія ABCO залишить свою назву.

Коментуючи угоду Ендрю Сентер (Andrew Senter), віце-президент напрямку продажів компанії ABCO, а також представник третього покоління родини Готтліб-Сентер (Gottlieb-Senter), власників ABCO, заявив: “Компанія ABCO є провідним дистриб’ютором побутових та комерційних систем кондиціонування в США. Цією угодою ми визнаємо потенціал інноваційних ОВіК технологій, які сприятимуть зростанню та процвітанню наших незамінних клієнтів. Можливості для ABCO у складі Daikin є багатообіцяючими. Разом з Daikin ми створюємо нову команду, яка передасть ідею обслуговування та якості компанії ABCO ще одному поколінню клієнтів”.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-buys-mitsubishis-us-distributor-abco/