ЯПОНІЯ: Daikin збирається побудувати нову фабрику побутових систем кондиціонування повітря вартістю 20 мільярдів єн (140 мільйонів доларів США) поблизу Токіо, щоб задовольнити побутовий попит.

Новий завод, який буде побудовано в місті Цукубамірай, префектура Ібаракі, приблизно в 40 км від Токіо, стане першою виробничою базою Daikin для виробництва кондиціонерів у регіоні Канто.

Daikin має близько 90 заводів по всьому світу, але в Японії виробництво зосереджено в регіоні Кансай, центром якого є Осака, з заводами в Сакаї, Йодоґаві (місто Сетцу) і Шига (місто Кусацу). Децентралізувавши свої виробничі бази, Daikin каже, що це зменшить переривання поставок продуктів у разі раптової події, яка може вплинути на роботу заводу, наприклад, стихійне лихо.

Компанія наполягає на тому, що метою будівництва нового заводу потужністю 98 000 ㎡ є посилення внутрішнього виробництва, а не повернення виробництва до Японії. Окрім близькості до Токіо, префектура Ібаракі є єдиною з трьох північних областей Канто, де є порт і аеропорт.

Виробництво  кімнатних кондиціонерів на майданчику планується розпочати в 2027-2028 роках.

https://www.coolingpost.com/world-news/daikin-plans-ac-factory-near-tokyo/