Daikin планує більше придбань

Компанія Daikin, використовуючи свій резервний запас близько 5.2 млрд. доларів США, планує придбання європейських компаній з продажу та обслуговування теплових насосів, а також з виробництва холодильних вітрин.

В своєму нещодавньому інтерв’ю генеральний директор компанії Daikin Масанорі Тогава (Masanori Togawa) повідомив, що до компанії не було звернень, але він все одно не бачить синергії в придбанні Fujitsu General або Toshiba, які нещодавно повідомили про продаж більшої частини акцій свого спільного підприємства компанії Carrier.

У 2019 році компанія Daikin придбала виробника холодильників та морозильних камер для супермаркетів компанію AHT. Зараз компанія має намір придбати виробника вітрин з виносним компресором та розширити свої можливості в секторі холодильного ланцюга.

Пан Тогава також зауважив, що компанія може за необхідності перевищити свій бюджет у 5,2 млрд. доларів США, виділений на злиття та придбання, і за цей рахунок має намір зайняти перше місце на ринку побутового та комерційного кондиціонування повітря у Північній Америці.