ОАЕ: Daikin Middle East and Africa FZE підписала стратегічний Меморандум про взаєморозуміння з провідними навчальними закладами в Марокко щодо створення висококваліфікованої робочої сили для HVACR у країні.

За угодою Daikin і Управління професійного навчання та сприяння працевлаштуванню Марокко (OFPPT) об’єднають зусилля для зміцнення програми холодильної та теплотехніки (FGT) у Марокко для розробки нових програм підвищення кваліфікації, оновлення навчальних планів і програм обміну. Молоді випускники також матимуть можливість проходити стажування в мережі партнерів Daikin.

Меморандум підписали Туна Гюленк, віце-президент Daikin Близький Схід і Африка, і Лубна Тріча, генеральний директор OFPPT, у штаб-квартирі Daikin MEA в Джебель Алі, Дубай.

Компанія Daikin заклала міцну основу в Африці завдяки співпраці з місцевими дилерами, дистриб’юторами та технічними спеціалістами. Протягом багатьох років компанія інвестувала в місцеве громадянство, відкриваючи фірмові магазини та навчальні центри, а також роблячи свої останні інновації доступними для жителів Африки. Daikin і OFPPT заявляють, що об’єднають свій досвід, щоб створити кадровий резерв найкращого рівня для галузі HVACR Марокко.

Коментуючи співпрацю, Туна Гуленч, віце-президент Daikin для Близького Сходу та Африки, сказав: «Для Daikin інновації є частиною нашої ДНК, а місцеве громадянство — це те, як ми працюємо.

«Після успішного створення навчальних центрів із відповідними партнерами в Нігерії та Кот-д’Івуарі ми тепер хочемо поділитися нашим досвідом у Марокко», — прокоментував Туна Гуленк. «Партнерство з такими установами, як OFPPT, — це не просто наша стратегія виходу на ринок для вдосконалення післяпродажного обслуговування HVACR, але завдяки їхній міцній мережі та нашому спільному баченню ми проникнемо в марокканську індустрію HVACR, щоб просувати стійкі практики охолодження, які можуть лише можна задовольнити шляхом навчання місцевого ринку та його користувачів. Завдяки цьому партнерству ми прагнемо створити нове покоління висококваліфікованої робочої сили для промисловості HVAC-R і відзначити наш значний внесок у соціально-економічний розвиток Марокко».

Лубна Тріча, генеральний директор OFPPT, сказала, що партнерство дозволить OFPPT розширити свої навчальні пропозиції шляхом впровадження нових курсів, орієнтованих на нові професії в секторі.

«Це також зміцнить нашу співпрацю в інженерній галузі для розробки програм підвищення кваліфікації, які включають останні технологічні інновації та професійну практику», — сказала вона. «Партнерство між OFPPT і Daikin також надасть нам можливість вдосконалити наш викладачський склад у нових дисциплінах і пов’язаних технологіях за допомогою спеціальних технічних навчальних сесій і захоплюючих стажувань».

https://www.coolingpost.com/training/daikin-signs-training-mou-in-morocco/