Компанія Daikin святкує оновлення контракту на постачання, пуско-наладку та обслуговування чилерів для CERN, Європейського центру ядерних досліджень.

CERN – це найбільша лабораторія фізики у світі, яка визнана місцем виникнення новаторських ідей та відкриттів, як от всесвітня мережа та бозон Хіггса.

Компанія Daikin є партнером лабораторії CERN з 2012 року, який постачає чилери загальною холодопродуктивністю понад 31 мегават, включно з гвинтовими інверторними, відцентровими та спіральними чилерами.

Лабораторії CERN, відкриті у 1954 році, розташовані на франко-швейцарському кордоні поряд з Женевою. В CERN протягом року працює близько 13000 запрошених вчених та інженерів, що представляють 399 університетів та дослідницьких центрів у 23 країнах ЄС. Разом вчені, інженери та технічні спеціалісти будують та запускають прискорювачі, детектори та обчислювальну інфраструктуру, щоб дослідити фундаментальну структуру всесвіту.

В лабораторії CERN також знаходиться Великий Адронний Колайдер (ВАК), найбільш потужний прискорювач частинок. Він розташований у лабораторії CERN у тунелі на глибині 100 метрів. Прискорювач довжиною 27 км використовується для розгону пучків частинок та зіткнення їх один з одним. Цей процес дає вченим уявлення про взаємодію частинок та розуміння фундаментальних законів природи.

Чилери Daikin використовуються для технологічного охолодження на об’єктах лабораторій CERN – в дата-центрах, під час проведення експериментів та для системи охолодження тунелю, в якому розташований ВАК.

Великий адронний колайдер потребує охолодження незвичайно великих розмірів, плюс потрібна абсолютна точність щодо контролю температур.

Компанія Daikin стала постачальником чилерів для CERN завдяки широкому вибору рішень, від невеликих спіральних чилерів з низьким рівнем шуму до високоефективних інверторних блоків та відцентрових чилерів великої потужності.

Вся ця продукція, незважаючи на різницю в назвах технологій та потужності, має загальні риси, які позначають Daikin як бренд та які зацікавили CERN. Це надійність, енергоефективність та екологічна безпека, які гарантовані завдяки сучасній технології Daikin та широкому вибору холодоагентів з низьким показником GWP.

Андерс Андерсен (Anders Andersen) – відділ систем охолодження та вентиляції у CERN – говорить про компанію Daikin: “Ми працюємо з компанією Daikin кілька років, у нас вже багатий досвід. Чилери Daikin довели свою надійність та здатність задовольнити потреби CERN”.

https://www.daikinapplied.eu/news-center/renewing-the-supply-commissioning-maintenance-contract-with-cern/