БЕЛЬГІЯ/ВЕЛИКОБРИТАНІЯ: Daikin Europe підписала партнерство з Greater Manchester Combined Authority для створення випробувального стенду для технологій і послуг з нульовим прибутком у громадських будівлях, включаючи соціальне житло.

Угода, яка є першою у своєму роді між містом-регіоном Великобританії та японською компанією Daikin, дозволить до 1000 будинків отримати вигоду від випробувань модернізації теплових насосів.

Очікується, що п’ятирічне партнерство сприятиме досягненню мети Великого Манчестера щодо досягнення вуглецевої нейтральності до 2038 року, одночасно сприяючи інвестиціям і створенню робочих місць у регіоні.

Раніше компанія Daikin співпрацювала з проектом вартістю 20 мільйонів фунтів стерлінгів, який очолювала Японська організація розвитку нової енергетики (NEDO), щоб продемонструвати енергозберігаючі ефекти теплових насосів у Великому Манчестері. Це включало встановлення сотень повітряних теплових насосів у соціальних будинках у Вігані, Бері та Північному Манчестері.

Оголошуючи про нове партнерство, мер Великого Манчестера Енді Бернем сказав: «Це вотум довіри нашим амбітним, науково обґрунтованим планам стати вуглецево-нейтральними до 2038 року, і показує, як ми використовуємо нашу міжнародну діяльність, щоб зробити позитивні зміни в житті людей прямо тут, у Великому Манчестері.”

«Ми хочемо поєднати крапки між декарбонізацією наших будинків і будівель, сприянням чистим нульовим інноваціям і розвитком навичок у зелених галузях майбутнього. Це партнерство з компанією Daikin забезпечить міцну основу для нових можливостей для створення екологічних робочих місць, навичок та інвестицій у Великий Манчестер».

Партнерство передбачає встановлення комерційних систем опалення та охолодження з тепловими насосами в громадських будівлях і забезпечення енергозбереження за допомогою віддаленого моніторингу.

Daikin також вирішить проблему нестачі людських ресурсів для технологій HVAC&R, встановлених у Великобританії. Це включає розробку навчальних програм зі школами та центрами повторного працевлаштування у Великому Манчестері, а також створення офіційної системи кваліфікації.

Інші ідеї включають дистанційний моніторинг обладнання HVAC&R використання носимих пристроїв на основі штучного інтелекту для робітників, щоб полегшити ремонт обладнання в абсолютно іншому підході до минулого.

Масацугу Мінака, голова правління Daikin Europe і старший виконавчий директор Daikin Industries, сказав: «Ми прагнемо зробити значний внесок у декарбонізацію Великого Манчестера. Ми продовжуватимемо брати участь у державно-приватних партнерствах і, як провідна компанія на європейському ринку теплових насосів, ми впроваджуватимемо нові екологічні технології у Великобританії та в інших странах Європи».

 

На фото: Мер Великого Манчестера Енді Бернем (ліворуч) укладає угоду з головою правління Daikin Europe Масацугу Мінакою (фото: Greater Manchester Combined Authority)